* از چندی پیش با سو استفاده از نام برند STOKKE در کشور چین اقدام به تولید غیر قانونی کالسکه هایی که از نظر ظاهری مشابه کالسکه های XPLORY شرکت استاک با حک نام STOKKE و پس از اقدام شرکت استاک علیه آنها جدیداً با اسامی دیگر روی کالسکه از قبیل B BEKO یا ZIBOS یا Dsland شده است که تولید غیر مجاز این محصول در چین توسط شرکت استاک تحت پیگرد قرار گرفته است. 

علاوه بر کیفیت پایین که منجر به خرابی اجزا کالسکه پس از مدتی کوتاه می گردد، محصولات تولید شده این شرکت چینی به علت کیفیت پایین دارای خطراتی برای نوزادان است (که مواردی از قبیل آلرژی و مسمومیت به دلیل وجود ترکیبات شیمیایی غیر مجاز در رنگ آمیزی پارچه بسیار محتمل است . (لیکن متاسفانه برخی واردکنندگان و فروشندگان سودجو در داخل کشور با سو استفاده از اعتماد مشتریان به کیفیت و نام محصولات استاک اقدام به واردات و فروش این محصولات تقلبی به عنوان کالسکه استاک هلند یا نمونه مشابه استاک نموده اند.

 لذا از مشتریان گرامی خواهشمندیم جهت اطمینان از اصل بودن کالای خود قبل از خرید با این شرکت تماس گرفته و با دادن شماره سریال و تاریخ ساخت کالسکه ( مندرج در قسمت زیرین شاسی ) از اصل بودن کالای خود اطمینان حاصل نمایند . بدیهی است این شرکت مسئولیتی در مورد کالسکه های تقلبی فروخته شده توسط افراد سودجو ندارد. همچنین خواهشمندیم با ارائه اطلاعات در مورد فروشگاه هایی که این محصولات تقلبی را ارائه می کنند ما رادر مبارزه با این سودجویان یاری فرمایید.

مطلب بالا در وبسایت شرکت استاک با آدرس زیر قابل مشاهده است : 

http://www.stokke.com/global/counterfeit-info.html


* شرکت STOKKE نماینده ای در مکان های زیر ندارد :

اصفهان : خیابان حکیم نظامی و نظر غربی

کیش

تهران : - خیابان سمیه

     - در مرکز خرید تیراژه تنها فروشگاه بامبینو نمایندگی این شرکت می باشد و STOKKE نماینده دیگری بجز این فروشگاه در این مکان ندارد .

     - فروشگاه ارمغان کودک محدوده پارک ملت نماینده STOKKE نمی باشد بدیهی است هیچگونه خدمات پس از فروشی به کالسکه های فروخته شده از فروشگاه های متفرقه (یا خریداری شده از مبدا ترکیه) در ایران  داده نخواهد شد . لازم به ذکر است دراین مکان فروشگاه ارمغان نماینده فروش محصولات استاک می باشد.

 

* درصورت تمایل و جهت اطمینان از اصل بودن کالسکه ای که قصد خرید آن را دارید می توانید شماره سریال درج شده در ذیل کالسکه را به آدرس ایمیل info@pardiskala-co.com  ارسال نموده تا از شرکت STOKKE در این باره استعلام صورت پذیرد .

* شرکت STOKKE به جز نمایندگی های ذکر شده در این سایت نمایندگی فروش دیگری در ایران ندارد و این شرکت مسئولیتی در قبال گارانتی محصولات خریداری شده از فروشگاه هایی غیر از نمایندگی های خود را ندارد .

*جهت خرید کالسکه های استاک خواهشمندیم تنها از نمایندگی های مجاز مذکور در این سایت خریداری و شماره سریال کالسکه خریداری شده را جهت دریافت هدیه رایگان به این شرکت ایمیل کنید .

* تنها کرییرهای یا مارک STOKKE IZI SLEEP و یا STOKKE IZI GO که توسط نمایندگی های مجاز استاک فروخته می شوند به کالسکه های استاک وصل می شوند و کرییرهای IZI SLEEP  که احیانا توسط سایر فروشگاه ها فروخته می شوند قادر به اتصال به کالسکه های STOKKE نمی باشند.
 

 info@iranpram.com                                          کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پردیس کالا ایساتیس می باشد.