کالسکه استاک اکسپلوری كودك شما رااز سطح زمین بالا برده و به شما نزديك ميکند و كمك ميکند تا با هم به اطرافتان نگاه كنيد.
Stokke@Xplory كودك شما را از بالا تا پائين در بر گرفته و هر جزء کوچک آن طوری طراحی شده که كودك شما را به آرامی در آغوش بگيرد و حرکت و گردش برای کودک شما تجربه ای دلپذیر باشد. ازجمله مزیتهای واضح این کالسکه ارتفاع صندلی و زیرپایی قابل تنظیم آن است.

 Stokke@Xplory برای کودک شما با هر قد و سنی اطمينان از ايمنی و راحتی حرکت ایجاد ميکند.
 لوازم جانبی Stokke@Xplory را ملاحظه فرمایید.


 

 

Stokke@Xplory كالسكه‌ای است كه با شما و کودکتان بزرگ می‌شود. صندلی قابل تنظيم آن به سمت شما باعث ترغيب تماس چشمی و احساس ايمنی و امنيت کودک می شود. اين راحت ترين وضعيت برای كودك  خردسال شما است. همچنین میتوانید صندلی را به سمت جلو تغییر جهت دهید كه کودک در حال رشد شما بتواند دنیا را تماشا کند.
Stokke@Xplory به شما امکان می دهد تا وضعيت‌های نشستن  تقريباً نامحدودی را انتخاب کنید و پاسخگوی نيازهای دائماً در حال تغيير كودك خود باشید. اين بدان معناست كه  فرزند شما با هر وضعيت، اندازه و سنی می تواند به راحتی و ايمنی و در هر موقعيتی از اين وسيله استفاده کند. چه كودك شما خواب يا در حال استراحت ، يا فعال و آماده تماشای دنيا باشد.
وضعيت صندلی Stokke Xplory  تنها با چند فشار ساده تغيير ميکند و البته Stokke Xplory بالاترین استانداردهای ايمنی بين‌المللی مربوطه را رعايت ميکند.

فيلم کوتاه Stokke Xplory را در اینجا تماشا کنید.

 

 

آیا شما دوست داريد در سطح زمین روزهای خود را بگذرانید و به پاهای افراد دیگر خیره شوید؟

بزرگترها اغلب فراموش می کنند كه كودكان هم می‌خواهند دنیا را مانند ما از بالا ببيند. اغلب مواقع ، شما کودکان را در حالی درشهر به اینطرف و آنطرف می برید که  قدشان تا سر زانوی شما است، و ما و دنیای اطرافشان دور از دسترسشان هستیم.

آیا در مورد ارتفاع لوله اگزوز اتومبیل ها و دودهای سمی خارج شده از آنها و سطح ارتفاع کودک شما در کالسکه فکر کرده اید؟ در مورد گرد و خاک و آلودگیهای سطح زمین چطور؟


 قابليت تنظيم ارتفاع منحصر به فرد Stokke Xplory به كودكان امكان می‌دهد تا درکمال امنیت و ایمنی هم قد و اندازه شما شوند، پيوندهای شما را مستحكم كرده، تعامل شما با کودک را ارتقا داده در حالیکه همراه هم دنیای اطراف را تماشا می کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


چه چيزی لذت‌بخش‌تر از تماشای دنیای در حال گذر از روی کالسکه ی راحت و آسوده است.
جای پای دستگاه را با بلندتر شدن پاهای كودك خود تنظيم كنيد و عمق صندلی را با  کمک قطعه روکشدار و نرم قابل تنظیم  طوری تغيير دهيد كه  از راحت نشستن کودکتان اطمينان حاصل كنيد.
Stokke Xplory با چرخ‌های عقب بزرگ و اسپورت و چرخ‌های جلويی به آسانی قابل چرخش می باشد و هدايت آن را بسيار ساده ميکند
، حتی به تنگ‌ترين كنج‌های شهر وارد می شود. عدم وجود میله عرضی بين چرخ‌ها فضای بسيار كافی را برای حركت پاهای شما در پشت آن  میدهد و حتی ايمنی بيشتری را برای كودك فراهم ميکند و از 5 نقطه قابل تنظيم و هدایت است.

 

پای خود را بالا  (و پائين) بگذارید. آیا تا به حال پاهای خود را روی دیوار یا از روی صندلی برای بیش از چند دقیقه آویزان نموده اید؟
در ابتدا ممكن است جالب باشد اما بعد از مدتی خسته کننده می شود و شما می خواهيد كه تكيه‌گاهی برا
ی پاهای خود داشته باشيد. قد كودك شما هر اندازه که باشد جای پای قابل تنظيم و مبتکرانه كالسكه Stokke Xplory از نبود چنين وضعيت آويزانی براي پاها اطمينان حاصل ميکند. هرچندصرفا راحتی مطرح نیست.
جا
ی پای تنظیم شده در ارتفاع صحيح كمك ميکند تا رشد استخوان‌ها و مفاصل و عضلات بطور سالم انجام شود و پاها بطور محكم و استوار روی جاپايی قرار گيرند و حركت بالاتنه نيز آسان باشد بدين معنا كه کودک شما هر طور كه می‌خواهد وضعيت نشستن خود را تغيير دهد.
فكرش را بكنيد: راحت‌ترين وضعيت نشستن شما هميشه وضعیت بعدی نشستن شماست، پس این موضوع كمك ميکند تا آزادانه و راحت‌تر از حالت
ی به حالت ديگر حركت كنيد.
با شما رازی را در ميان می ‌گذاريم كودكان رشد ميکنند و بزرگ می‌شوند. سريع، از طفلی خرد‌سال تا آدم‌های كوچك هوشمند و فعال. به همين خاطر است كه Stokke Xplory دارای صندلی قابل تنظیم است كه كوچكترين اطفال را نيز می توانند در خود جای دهد.كاهش عمقی که بوسیله کوسن ایجاد میشود برای وضعيت نشستن و برای كوتاه‌ترين پاها نيز تنظيم میشود و وضعيت مسطح‌تری را برای پشت کودک در حال استراحت یا خواب  ايجاد ميکند. اين حالت باعث كاهش تنش شده و از سلامت رشد كودك اطمينان حاصل ميکند. سپس با افزايش قد و وزن كودك، شما می‌توانيد اين قسمت اضافی را برداريد به نحوی كه عمق صندلی با طول پای كودك شما مطابقت کند.


 

 

روپوش استاك اکسپلوری با نقاب پیش آمده آن به شما امكان می دهد تا محيطی امن و آرام را برای كودك خود فراهم كنيد تا بتواند از پس آن  دنیای  بيرون را تماشا کرده و در آن مشاركت نماید و در عين حال از آن در امان باشد. هرگاه كه لازم باشد می توانيد اين روپوش قابل تنظيم را به عقب ببرييد و به كودك خود امكان دهيد تا ديد وسيع‌تری از محيط اطرافش داشته باشد. اين محصول به عنوان پيله‌ای عمل ميکند كه در آن كودك می‌تواند به تماشا، گوش كردن، يادگيری و بازی بپردازد. 

 


 

 


 


 

 info@iranpram.com                                          کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پردیس کالا ایساتیس می باشد.