كودك شما را خنك نگه می دارد

هيچ چيزی بهتر از يك روز تابستانی زيبا نيست اما گاهی گرما آزاردهنده و تحمل آن دشوار می شود. STOKKE فكر يك روز آفتابی را نيز كرده و كيت منحصر به فرد تابستانی را تهيه نموده است كه به كودكان و اطفال حتی در سخت‌ترين شرايط امكان خنك‌شدن را می‌دهد.

 

 

 

 

 آفتاب سلامت و شادابی را به ارمغان می آورد اما عاری از خطر نيز نمی‌تواند باشد. به خاطر داشته باشيد كه بدن اطفال دمای خود را به صورت متفاوتی از بزرگسالان تنظيم میكند. اگر شما از گرما احساس ناراحتی می كنيد ممكن است كودكتان حتی بیشتر از شما گرمش باشد.
كيت تابستانی ويژه استاك اكسپلری شامل توری تهويه جدار عقب بوده، جريان هوای كاملی را در داخل كالسكه و اطراف فرزندتان ايجاد می‌كند. چتر آفتابی و پوشش ضد آفتاب
،محافظت با اس‌پی‌اس پنجاه در برابر اشعه‌های مضر UVA و UVB ايجاد می‌كنند.
ملاحظه بفرمایید: طوری طراحی شده كه تخیلات کودک شما را برانگیزد.
طراحی‌های منحصر به فرد الگوهای STOKKE Xplory ارائه‌كننده ترکیب جذابی از بافت، رنگ و شكل است.
كيت تابستانی هم برای صندلی و هم برای ساک حمل مناسب است.ما اغلب لذت، رضایت و آسایش را همراه با گرما تصور می کنیم. اما يك بچه كه گرمش شده باشد لزوماً بچه خوشحالی نيست. با باز كردن كناره‌های سرپوش  STOKKE Xplory و اضافه كردن تهويه در قسمت عقبی می‌توانيد اين امكان را فراهم آوريد كه فرزندتان بهترين استفاده را از يك روز تابستانی گرم و طولانی ببرد. طبيعتاً ما توصيه می‌كنيم كه كودك خود را هر زمان كه لازم باشد از اشعه‌های مضر آفتاب دور كنيد. بنابراین فراموش نكنيد كه پيراهنی به تن کودک خود كنيد، پوششی روي سرش بگذاريد و از يك كلاه استفاده كنيد.
خنك‌كردن
کوسن پارچه ای صندلی  STOKKE Xplory پوست را با جذب رطوبت و سپس تبخير آن خنك مي‌كند.

 

كيت تابستاني STOKKE Xplory

  تابستانی منحصر به فرد را فراهم می نماید و برای كمك به كودكان و اطفال برای خنك ماندن در گرم‌ترين آب و هواها می باشد.

- محافظت در برابر نور آفتاب ، تهويه هوا  و راحتی برای بچه

 


 

 info@iranpram.com                                          کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پردیس کالا ایساتیس می باشد.