STOKKE izisleep به وسيله ®Be safe

هر كسی كه تاكنون برای جابجايی بچه‌ در حال خواب از كالسكه به صندلی ماشين و بر عكس اقدام كرده باشد و اين فرايند را در مسير خانه و رفتن به خرید انجام داده باشد میداند كه اين عمل به ظاهر ساده چقدر براي والدين پرتنش و دشوار می باشد و مهم‌تر اين كه می داند كه چقدر می‌تواند باعث ناراحتی كودك در حال خواب گردد. با وارد كردن صندلی ايزی اسليپ استاك در ماشين خود می‌توانيد به راحتی آب خوردن! اين جابجايی را انجام دهید. ايزی اسليپ استاك هم صندلی کالسکه و هم صندلی ماشين است.

وقتی كه اين صندلی به کالسکه استاك اكسپلری متصل شود، دارای دو وضعيت استراحت و فعال ميباشد كه با شرایط كودك شما هماهنگ شود.این قابلیت تغییر زاویه صندلی ماشین کالسکه استاک تنها در تعداد معدودی از صندلیهای ماشین وجود دارد. STOKKE iziSleep طوری طراحی شده كه تمایل كودك براي ماندن در وضعيت درازكشيده را به حداكثر ميرساند. اين موضوع برای رشد كودك ضروری است و باعث برداشته شدن فشار از پشت كودك شده و امكان تبادل آسان تر اكسيژن را فراهم ميكند.

در مورد استانداردها و ايمنی صندلی ماشين استاك بيشتر بدانيم. 

ايزوفيكس ( Isofix )

ایزوفیکس سیستمی جهانی جهت راحتی نصب صندلی ماشین نوزاد می باشد که نصب سریع صندلی ماشین را به طور ایمن تضمین می نماید.

در صورتی كه ماشين مجهز به (Isofix) باشد، از ايزوفيكس ايزی اسليپ (izisleep) میتوان برای نصب صندلی ماشین کودک استفاده كرد.

 


 

 

ویژگیهای منحصر به فرد کرییر کالسکه در شکل زیر  مشهود می باشد.

 

STOKKE izisleep by besafe

به دلايل ايمنی وقتی كه صندلی ماشین نوزاد در اتومبیل به كار می‌رود بايد در وضعيت نیمه نشسته قرار داشته باشد. لیکن  در خارج از اتومبیل لزومی به این کار  نیست و در صورت قرار گرفتن طولانی مدت نوزاد در حالت نیمه نشسته به دلیل وارد شدن فشار به ستون فقرات کودک, کودک در وضعیت ناسالمی قرار دارد. قابلیت تغییر زاویه صندلی ماشین نوزاد استاک این امکان را به شما می دهد که در صورت نصب بر روی کالسکه و یا استفاده در محیط بیرون از اتومبیل آن را به پشت خم كرده و برای كودك خود وضعيت افقی و سالمی را طبق نظر متخصصان پزشكی ايجاد كنيد.

 

همان طور كه انتظار داريد STOKKE izisleep استانداردهايECE 44-04را رعايت كرده است.

 

 

 

سرپوش صندلی ماشين در تمامی رنگها موجود ميباشد يعنی به خوبی با کالسکه شما قابل تطبيق است.

 

 


 

 info@iranpram.com                                          کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پردیس کالا ایساتیس می باشد.